0264 592 18 18 0532 433 72 64
 

Sakura Hi-Tech, yüksek teknoloji ürünler ile uygulamalarını, verimliliğini artırmak isteyen müşterilerle buluşturmak ve hatta ihtiyaç olan yeni teknolojilerin geliştirilmesi yoluyla sanayiye hizmet vermek amacıyla 2016 yılında çalışmalarına başlamıştır.

2017 yılında; malzeme işleme ve makine mühendisliği konularında, tasarımdan üretime yenilikçi bir vizyona sahip, üstün Alman teknolojisi ile hizmet veren Hejatex GmbH Firması temsilcisi olmuştur. Hejatex GmbH; Straubing/Bavyera’da bulunan fabrikasında, 3D tasarım, gelişmiş test ekipmanları ve bir üretim alanı bulunan Araştırma Geliştirme Departmanı ile yüksek teknoloji ürünleri geliştirip sanayi kuruluşlarına çözümler üretmektedir.

Sakura Hi-Tech bu temsilcilikle; kauçuk ve termoplastik bantlar için soğuk yapıştırıcı ve yırtık, deliklerin tamirinde kullanılan dolgu malzemesi, vulkanizasyon presleri, ekipmanları ve özel bantlar (balyalama bantları vb.), araştırma geliştirme ve eğitim hizmetlerini sanayimize sunmaktadır.

2018 yılı itibariyle alınan yeni temsilciliğimiz TechnicGum Polymeres ile hizmetlerimizi genişletmiş bulunuyoruz.  TechnicGum Polymeres, 1964 yılında kurulmuş bir Belçika firması olup, yüksek kalitede konveyör sistem ekipmanlarını yüksek teknoloji  ile kendi tesislerinde tasarlayıp üretmektedir.

Bu temsilcilikle de Sakura Hi-Tech; sıyırıcılar, bant merkezleme, darbe emici sistemler, bant silgilikleri, hava şokları, tambur kaplamalar, güvenlik ekipmanları vb. birçoğu patentli ürünleri servis etmektedir.

Sakura Hi-Tech ayrıca, farklı dünya markaları ile de müşteri ihtiyaçlarına göre proje bazlı çözümler sunmaktadır.

Dünya teknolojileri SAKURA HI-TECH ile yanınızda…